Menu Hledat
Poradíme vám: + 420 461 722 585
pondělí-pátek: 7:00-16:00

Je to úžasná, bezúdržbová technologie se stále svěžími barvami, je prodyšná a má dlouhověkou zárukou. Nechtěli jsme materiál, který se kotví a lepí přímo na panel a tudíž je neprodyšný. V takových zdech pak dochází k vlhkosti, následně i k plísním a takové situaci nezabrání ani nová okna, i když větráte podle instrukcí. Technologie této odvětrané fasády je opravdu skvělá – během pár měsíců klesla vzdušná vlhkost v bytech a místa s plísní ve zdech začala mizet. Také úspora tepla je velmi znatelná.

Celá parta řemeslníků od NOVAMONTU s.r.o. vedenými p.Běhounem a p.Wernerem  má od nás uznání, jak se ke všemu postavili, sami přišli s nápady, co by bylo dobré, co ne a pokud se naskytl nějaký problém, bylo hned jiné řešení na cestě. Oceňujeme, jak se dokázali  vypořádat s nerovností celého panelového domu postaveného v roce 1975, kdy propady stěn byly i 20 cm. 

Vám, kteří  čtete tento článek a uvažujete o zateplení Vašeho panelového či rodinného domu, mohu jen doporučit tyto dvě firmy a věřte, že také budete spokojeni s kvalitou práce, kterou odvádí.

Předseda Ladislav Rott, 23.5.2016, Žlutice

Kontaktujte nás