Menu Hledat
Poradíme vám: + 420 461 722 585
pondělí-pátek: 7:00-16:00

14637

---

Velmi děkujeme panu Bittmanovi za referenci.

14625

---

Dobrý den!

V měsíci říjnu 2017 nám byla vaši partnerskou stavební firmou provedena montáž stavebnicových prvků Novabrik na původní fasádu našeho domku. Práce byla rychle a kvalitně provedena a systém Novabrik náš domek pozvedl na úplně jinou úroveň, neboť fasáda je nyní velmi vkusná, líbivá a také splńuje účel zateplení i zvukové izolace. Po montáží je náš domek středem pozornosti z řad kolem jdoucích obyvatel a ze všech stran jde chvála na váš Novabrik, protože opravdu ze starého dělá rázem nový. Moc děkujeme a všude, kde se dá, na vaši společnost pějeme samou chválu. S pozdravem Jaromír Paseka, Dobroměřice.

V příloze zasílám foto našeho domečku z vašim Novabrikem.
Jaromír Paseka, Dobroměřice (24.7.2018)

14372

---

“S provedením a funkčností fasády na našem domě v Kamýku nad Vltavou jsme velmi spokojeni. Prováděcí firma mám pomohla s dotvořením návrhu (kombinací barevnosti a dvou typů materiálů), čímž je estetická hodnota definitivní podoby opravdu dokonalá. Řešili jsme původní stav našeho domu, v němž bylo použito dřevěné konstrukce a zděné části. Fasáda Novabrik sjednotila vzhled i funkci. Děkujeme za vstřícné jednání i pí.Fialové z prováděcí firmy.”

Veronika Váňová, Kamýk nad Vltavou (24.7.2018)

14373

---

Vážená paní Křivínková,

dovoluji si Vás oslovit za celou Vaši firmu NOVABRIK a ze srdce Vám poděkovat  za příjemné konzultace  a cenné rady, které vedly ke konečnému výsledku – dílo se podařilo, výsledek před a po  dokončení fasády byl  naprosto ohromující.  Posílám  pár fotek, zaměřila jsem se na detail –tam  vynikne dokonalost provedení – mřížka pro krbový externí  přívod vzduchu  nebo třeba  téměř neproveditelné spojení mezi dvěma okny,  barevné provedení, smysluplné  využití obou druhů  NOVABRIK THERM i REGULAR , atd. Jsem  štastná  a ještě  jednou  vřele děkuji celému týmu NOVABRIK.

Libuše Pivoňková, Ostrava (23.12.2017)

13790

---

Dobrý den,
chtěl bych vám a všem z týmu poděkovat za fasádu novabrik před dvěma lety jsme započali na našem domu jednou stěnou před týdnem jsme dokončily další dvě stěny a už vidíme rozdíl doma je tepleji i bez topení. Velké dík firmě Novamont za profesionální výkon a partě pana Vacka. Jěště jednou děkuji dále přeji krásné Vánoce a těšíme se na brzkou spolupráci, máme jěště jednu stěnu. Přeji krásný den,

Vanický Dobřenice (11.12.2017)

--

Již delší dobu jsme přemýšleli o zateplení a obnově omítky na domě.Začali jsme se zajímat co je na trhu k dostání.V žádném případě jsme nechtěli použít polystyren-chtěli jsme,aby dům dýchal.Při hledání nás zaujaly výrobky firmy NOVABRIK spojené se zateplením vatou.Obrátili jsme se tuto firmu,která nám ochotně poslala technika pana Špačka,který bez závazků zpracoval nabídku dle našich představ.Potom již šlo vše dle sepsané smlouvy.V krátké době byl dům zrekonstruován.Řemeslníci od Novamontu odvedli velmi dobrou práci a obložení spojené se zateplením Novabriku je na teplotě uvnitř domu znát.

Stupka František Cheznovice (okr. Rokynany) (18.10.2017)

__

S firmou Novabrik a Novamont jsem nadmíru spokojen. Všichni měli od samého začátku spolupráce profesionální přístup. Pomohli nám s výběrem materiálu, kalkulaci projektů, doporučení. Při samotné montáži bylo opět vidět a každý rozpoznal, že to je profesionální montážní firma, kdy jakékoli dotazy zodpověděli, poradili a heslo "náš zákazník náš pán" aplikovali v praxi. S fasádou jsme spokojeni a věřím, že nám bude sloužit léta.


Jan Stracke, Frenštát pod Radhoštěm (6.8.2017)

__

Fasádu Novabrik jsme zvolili z důvodu zateplení a zajištění zdravého bydlení. Jde z mého pohledu o jedinečný systém, který je navíc velice elegantní. Přístup zaměstnanců firmy byl excelentní a garfické návrhy domu pro výběr vzhledu byly opravdu profesionální. Fasádní systém firmy Novabrik mohu všem jen doporučit.

Rusnokovi, Uherské Hradiště (5.8.2017)
__

Fasádu jsme dokončili v březnu 2017. Pracovníci montážní firmy byli velmi vstřícní a opláštění domu bylo za 9 dní hotové. 

Efekt je na první pohled vidět o čemž svědčili i návštěvy projíždějících, kteří chtěli informaci o jakou fasádu se jedná a kde by ji mohli sehnat. O volbě fasády jsem přemýšlel minimálně dva roky a na základě technických listů a recenzí jsme si vybral  Novabrik neboť s fasádami uzavřenými polystyrenem neměli nejlepší zkušenosti naši sousedé. Doufám, že letošní zimu bude zateplení znát na spotřebě energií.

Ing. Zdeněk Žalud, Borovany (4.8.2017)
__

Minulý měsíc nám firma Novamont a její slovenská montážní skupina za vedení pána Jána Sumera zrealizovla fasádu na našem domě. Musím vyzdvihnout profesionalitu všech pracovníku skupiny, přesnou, rychlou a precizně provedenou montáž s perfektním výsledkem. Ješte jednou chcem, všem mladým chlapcum,za sebe i manželku poděkovat.

Ing. Složil Josef, Žilina - Slovensko (2.8.2017)

13759
__

Rádi bychom poděkovali firmě Novabrik Czech,s.r.o. za skvěle odvedenou práci na fasádě našeho domu. Fasáda je úžasná, krásně vypadá a všem se moc líbí. Fasádu máme rok a jsme velmi spokojeni. V zimě je doma tepleji a když bylo venku 32st. tak doma bylo 25st. Vše bylo hotovo velmi rychle, od zaměření, po zpracování a dodání materiálu. Bratři Vackové odvedli skvělou práci.Novabrik všem můžeme doporučit a také to s radostí děláme.

Věra a Josef Jaškovi z Hostivice (28.6.2017)

__

13740
13739
__

Před pár lety jsme stáli před rozhodnutím pořídit větší byt ,nebo postavit dům.Nakonec zvítězila druhá varianta domek jsme postavili a museli jsme vyřešit jaký kabát našemu domku oblékneme. Jelikož nejsem zastánce polystyrenové izolace a navíc manželka chtěla domeček s cihlovým obkladem začali jsme pátrat a kalkulovat.Obklad z lícových cihel pro nás nepřicházel v úvahu s ohledem na vysokou cenu.Novabrik jsem znal už z doby kdy jsem bydlel v bytě a tak jsme se k němu vrátili a zjišťovali podrobnosti  kontaktovali jsme obchodního zástupce a fasáda byla na světě.

Musím konstatovat ,že fasádu jsem dělal kompletně celou sám tak jsem si těch cca 9.500 cihel opravdu užil ,ale stálo to za to.Fasáda vypadá skvěle a dům ještě líp „dle sousedů nejhezčí v ulici“Jsem rád ,že jsem se rozhodl pro NOVABRIK  a proč :
Vypadá skvěle a je cenově dostupný (manželce se moc líbí) spousta barevných variací
Je to odvětrávaná fasáda – žádný polystyren
Mám záruku 50Let i když jsem si fasádu dělal sám (netýká se konstrukce)
Použil jsem termoizolační cihlu což se projevilo hned další rok na spotřebě energii a komfortu bydlení navíc dům je stále suchý bez náznaku vlhkosti.
Skvělá technická podpora pro stavbu svépomocí

Novabrik mohu jen doporučit po 5-ti letech žádná změna ve struktuře ani barvě.
Velké poděkování panu Čavojskému za jeho podporu a odborné konzultace.

Manželé Zelinkovi, Kolín (24.4.2017)

13692
__

Dobrý den,

zdravíme z Valašska.Chtěli bychom touto cestou poděkovat za konzultaci o provedení fasády Novabrik panem Opršálem.Dále bychom chtěli poděkovat zaměstnancům montážní firmy,která se podílela na provedení fasády,která byla náročná.Jmenovitě patří dík panu Hloušovi,paní Ivance,Alence a Rudovi za korektnost a kvalitu.Byl to výborný kolektiv,pohodový šef,pohoda při práci a řešení problémů.S fasádou Novabrik jsme spokojeni a kolemjdouci asi taky,neboť si často prohlíží náš dům,který dříve téměř neregistrovali.Ještě jednou děkujeme všem jmenovaným.

Barabášovi z Val.Bystřice (20.4.2017)

__

Dobrý den pane Čavojský,

vzpomínám na naše první setkání v polovině léta 2016, v době, kdy jsme jako společenství vlastníků nebyli ještě rozhodnuti, zda budeme vůbec zateplovat. A dnes po 8 měsících máme zateplený a pěkný bytový dům! Jsme rádi, že jsme rozšířili řady těch, kteří vybočili ze stereotypu zateplování kontaktním systémem a zvolili odvětrávanou fasádu Novabrik. Zatím jsme s Novabrikem neprožili celou zimní sezónu, ale jen dobu výstavby v nechladnějším měsíci lednu za posledních 77 let a bylo to znát! Věřím, že i v následujících letech se nám jen potvrdí, že jsme zvolili dobře a děkuji, že jste nám pomohl se rozhodnout. Pokud bych někdy v budoucnosti měla opět řešit otázku zateplení objektu, tak jedině s Vámi a s firmou Novabrik, protože 

- své práci rozumíte a děláte ji s nadšením,
 
co se dohodne, platí a nemusí to být jen potvrzené smlouvou, 
- pracujete rychle a spolehlivě včetně vašich subdodavatelů,  
- a samozřejmě máte skvělou technologii!

Ještě jednou děkuji Vám i dodavatelské firmě NOVAMONT Polička s.r.o. za skvěle odvedenou práci a jste u nás vždy vítáni.

Ing. Jana Vítová (12.4.2017)
Společenství vlastníků Sládkova 662, Česká Kamenice
P.S. Za nejkrásnější bytový dům na okrese Děčín (tak nás nazval soused v ulici) Vám přeji krásné velikonoční svátky, plné pohody a štěstí.


Kontaktujte nás