Menu Hledat
Poradíme vám: + 420 461 722 585
pondělí-pátek: 7:00-16:00

Zdravím vás,

rád bych na tomto místě krátce poreferoval o průběhu realizace dvou staveb na mém pozemku v obci Nehvizdy. Objednal jsem si stavbu plotu a dále okrasné opěrné zdi, která měla za cíl vyrovnat spádovitost pozemku. K realizaci mi byl doporučen pan Martin Žilák, jehož některé stavby jsem měl možnost vidět na fotografiích. Pan Žilák mě nejprve kontaktoval telefonem a následně přijel stavby zaměřit v dohodnutý termín. Hodila se mi tenkrát pouze neděle, ale pro pana Žiláka ani to nebyl problém.

K realizaci staveb nastoupila skupinka chlapíků - přesně v dohodnutý termín - a musím říci, že pod vedením pana Žiláka jim práce šla pěkně  od ruky.  Byla radost každý den po příjezdu z práce vidět, jakým tempem stavby rostou. To, co vidím, jako nespornou konkurenční výhodu pana Žiláka je, že dokáže věci domyslet a dovést do dokonalosti. Jasně, že správné zaměření a dodržení technologických postupů je základ úspěchu, avšak až na místě si řemeslníci musejí poradit s problémy, které na začátku nebyly patrné.
A v tomto jsou prostě Martin a jeho parta PROFESIONÁLOVÉ na slovo vzatí.
Jeho práci mohu každému jen a jen doporučit. Já sám se na pana Žiláka obrátím ještě s dalšími stavbami, které u svého domku plánuji.

Ing. Marian Stadler, Ph.D., MBA, Praha-východ (11.7.2017)

__

Vážený pane Opršále,

dovolte nám, abychom se s Vámi podělili o milé pozdvižení :), které vyvolalo sestavení „Vaší “ zídky Stavoblock u nás na stavbě v Třinci. Z dílů, které nám dovezl Váš velmi ochotný a příjemný pan řidič, jsme v pátek a v sobotu sestavovali, dle vytištěného návodu, zídku a sousedé občas pokukovali skrze plot. Když jsme skončili se sestavováním už to sousedé nevydrželi a přišli se kouknout blíže. Zídka (viz foto) byla obdivována…, spousta dotazů na výrobce, na Vaše webovky na složitost sestavování, finance a údiv nad tím, že to jde i „bez betonování“. Přišla i projektantka z vedlejšího domu a byla velmi nadšená. Jsme velmi rádi, že jsme si „Vás našli“ :) 
Děkujeme Vám za ochotu a vstřícnost, kterou jste projevil u naší zakázky a těšíme se na spolupráci

Romana a Pavel Ševečkovi, Třinec (15.5.2017)

13724

__

Dobrý den, pane Křivinko,

děkuji za dodávku, konečně máme vše hotovo.
Jinak když shrnu zkušenosti, musím říct, že stavba ze Stavobloku je pro domácího kutila radost, málokdo to zná, každý se divil z čeho to stavíme, ale ve finále to vypadá daleko lépe nežli klasické štípané tvarovky a ZB díky různým velikostem. Snad to s postupem času bude stejně stabilní jako klasická opěrná zeď se základem, ale ta jednoduchost práce a minimální výkopy jsou k nezaplacení! Děkuji za Vaši ochotu a podporu při dotazech a přeji další spokojené zákazníky!

S pozdravem, 
Jiří Soukup, Praha-západ (27.4.2017)

Kontaktujte nás