Menu Hledat
Poradíme vám: + 420 461 722 585
pondělí-pátek: 7:00-16:00

S firmou Novabrik a Novamont jsem nadmíru spokojen. Všichni měli od samého začátku spolupráce profesionální přístup. Pomohli nám s výběrem materiálu, kalkulaci projektů, doporučení. Při samotné montáži bylo opět vidět a každý rozpoznal, že to je profesionální montážní firma, kdy jakékoli dotazy zodpověděli, poradili a heslo "náš zákazník náš pán" aplikovali v praxi. S fasádou jsme spokojeni a věřím, že nám bude sloužit léta.

Jan Stracke, Frenštát pod Radhoštěm (6.8.2017)

__

Fasádu Novabrik jsme zvolili z důvodu zateplení a zajištění zdravého bydlení. Jde z mého pohledu o jedinečný systém, který je navíc velice elegantní. Přístup zaměstnanců firmy byl excelentní a garfické návrhy domu pro výběr vzhledu byly opravdu profesionální. Fasádní systém firmy Novabrik mohu všem jen doporučit.

Rusnokovi, Uherské Hradiště (5.8.2017)
__

Fasádu jsme dokončili v březnu 2017. Pracovníci montážní firmy byli velmi vstřícní a opláštění domu bylo za 9 dní hotové. 

Efekt je na první pohled vidět o čemž svědčili i návštěvy projíždějících, kteří chtěli informaci o jakou fasádu se jedná a kde by ji mohli sehnat. O volbě fasády jsem přemýšlel minimálně dva roky a na základě technických listů a recenzí jsme si vybral  Novabrik neboť s fasádami uzavřenými polystyrenem neměli nejlepší zkušenosti naši sousedé. Doufám, že letošní zimu bude zateplení znát na spotřebě energií.

Ing. Zdeněk Žalud, Borovany (4.8.2017)
__

Minulý měsíc nám firma Novamont a její slovenská montážní skupina za vedení pána Jána Sumera zrealizovla fasádu na našem domě. Musím vyzdvihnout profesionalitu všech pracovníku skupiny, přesnou, rychlou a precizně provedenou montáž s perfektním výsledkem. Ješte jednou chcem, všem mladým chlapcum,za sebe i manželku poděkovat.

Ing. Složil Josef, Žilina - Slovensko (2.8.2017)

13759
__

Rádi bychom poděkovali firmě Novabrik Czech,s.r.o. za skvěle odvedenou práci na fasádě našeho domu. Fasáda je úžasná, krásně vypadá a všem se moc líbí. Fasádu máme rok a jsme velmi spokojeni. V zimě je doma tepleji a když bylo venku 32st. tak doma bylo 25st. Vše bylo hotovo velmi rychle, od zaměření, po zpracování a dodání materiálu. Bratři Vackové odvedli skvělou práci.Novabrik všem můžeme doporučit a také to s radostí děláme.

Věra a Josef Jaškovi z Hostivice (28.6.2017)

__

13740
13739
__

Před pár lety jsme stáli před rozhodnutím pořídit větší byt ,nebo postavit dům.Nakonec zvítězila druhá varianta domek jsme postavili a museli jsme vyřešit jaký kabát našemu domku oblékneme. Jelikož nejsem zastánce polystyrenové izolace a navíc manželka chtěla domeček s cihlovým obkladem začali jsme pátrat a kalkulovat.Obklad z lícových cihel pro nás nepřicházel v úvahu s ohledem na vysokou cenu.Novabrik jsem znal už z doby kdy jsem bydlel v bytě a tak jsme se k němu vrátili a zjišťovali podrobnosti  kontaktovali jsme obchodního zástupce a fasáda byla na světě.

Musím konstatovat ,že fasádu jsem dělal kompletně celou sám tak jsem si těch cca 9.500 cihel opravdu užil ,ale stálo to za to.Fasáda vypadá skvěle a dům ještě líp „dle sousedů nejhezčí v ulici“Jsem rád ,že jsem se rozhodl pro NOVABRIK  a proč :
Vypadá skvěle a je cenově dostupný (manželce se moc líbí) spousta barevných variací
Je to odvětrávaná fasáda – žádný polystyren
Mám záruku 50Let i když jsem si fasádu dělal sám (netýká se konstrukce)
Použil jsem termoizolační cihlu což se projevilo hned další rok na spotřebě energii a komfortu bydlení navíc dům je stále suchý bez náznaku vlhkosti.
Skvělá technická podpora pro stavbu svépomocí

Novabrik mohu jen doporučit po 5-ti letech žádná změna ve struktuře ani barvě.
Velké poděkování panu Čavojskému za jeho podporu a odborné konzultace.

Manželé Zelinkovi, Kolín (24.4.2017)

13692
__

Dobrý den,

zdravíme z Valašska.Chtěli bychom touto cestou poděkovat za konzultaci o provedení fasády Novabrik panem Opršálem.Dále bychom chtěli poděkovat zaměstnancům montážní firmy,která se podílela na provedení fasády,která byla náročná.Jmenovitě patří dík panu Hloušovi,paní Ivance,Alence a Rudovi za korektnost a kvalitu.Byl to výborný kolektiv,pohodový šef,pohoda při práci a řešení problémů.S fasádou Novabrik jsme spokojeni a kolemjdouci asi taky,neboť si často prohlíží náš dům,který dříve téměř neregistrovali.Ještě jednou děkujeme všem jmenovaným.

Barabášovi z Val.Bystřice (20.4.2017)

__

Dobrý den pane Čavojský,

vzpomínám na naše první setkání v polovině léta 2016, v době, kdy jsme jako společenství vlastníků nebyli ještě rozhodnuti, zda budeme vůbec zateplovat. A dnes po 8 měsících máme zateplený a pěkný bytový dům! Jsme rádi, že jsme rozšířili řady těch, kteří vybočili ze stereotypu zateplování kontaktním systémem a zvolili odvětrávanou fasádu Novabrik. Zatím jsme s Novabrikem neprožili celou zimní sezónu, ale jen dobu výstavby v nechladnějším měsíci lednu za posledních 77 let a bylo to znát! Věřím, že i v následujících letech se nám jen potvrdí, že jsme zvolili dobře a děkuji, že jste nám pomohl se rozhodnout. Pokud bych někdy v budoucnosti měla opět řešit otázku zateplení objektu, tak jedině s Vámi a s firmou Novabrik, protože 

- své práci rozumíte a děláte ji s nadšením,
 
co se dohodne, platí a nemusí to být jen potvrzené smlouvou, 
- pracujete rychle a spolehlivě včetně vašich subdodavatelů,  
- a samozřejmě máte skvělou technologii!

Ještě jednou děkuji Vám i dodavatelské firmě NOVAMONT Polička s.r.o. za skvěle odvedenou práci a jste u nás vždy vítáni.

Ing. Jana Vítová (12.4.2017)
Společenství vlastníků Sládkova 662, Česká Kamenice
P.S. Za nejkrásnější bytový dům na okrese Děčín (tak nás nazval soused v ulici) Vám přeji krásné velikonoční svátky, plné pohody a štěstí.


Kontaktujte nás