Menu Hledat
Poradíme vám: + 420 461 722 585
pondělí-pátek: 7:00-16:00

13740
13739
__

Před pár lety jsme stáli před rozhodnutím pořídit větší byt ,nebo postavit dům.Nakonec zvítězila druhá varianta domek jsme postavili a museli jsme vyřešit jaký kabát našemu domku oblékneme. Jelikož nejsem zastánce polystyrenové izolace a navíc manželka chtěla domeček s cihlovým obkladem začali jsme pátrat a kalkulovat.Obklad z lícových cihel pro nás nepřicházel v úvahu s ohledem na vysokou cenu.Novabrik jsem znal už z doby kdy jsem bydlel v bytě a tak jsme se k němu vrátili a zjišťovali podrobnosti  kontaktovali jsme obchodního zástupce a fasáda byla na světě.

Musím konstatovat ,že fasádu jsem dělal kompletně celou sám tak jsem si těch cca 9.500 cihel opravdu užil ,ale stálo to za to.Fasáda vypadá skvěle a dům ještě líp „dle sousedů nejhezčí v ulici“Jsem rád ,že jsem se rozhodl pro NOVABRIK  a proč :
Vypadá skvěle a je cenově dostupný (manželce se moc líbí) spousta barevných variací
Je to odvětrávaná fasáda – žádný polystyren
Mám záruku 50Let i když jsem si fasádu dělal sám (netýká se konstrukce)
Použil jsem termoizolační cihlu což se projevilo hned další rok na spotřebě energii a komfortu bydlení navíc dům je stále suchý bez náznaku vlhkosti.
Skvělá technická podpora pro stavbu svépomocí

Novabrik mohu jen doporučit po 5-ti letech žádná změna ve struktuře ani barvě.
Velké poděkování panu Čavojskému za jeho podporu a odborné konzultace.

Manželé Zelinkovi, Kolín (24.4.2017)

13692
__

Dobrý den,

zdravíme z Valašska.Chtěli bychom touto cestou poděkovat za konzultaci o provedení fasády Novabrik panem Opršálem.Dále bychom chtěli poděkovat zaměstnancům montážní firmy,která se podílela na provedení fasády,která byla náročná.Jmenovitě patří dík panu Hloušovi,paní Ivance,Alence a Rudovi za korektnost a kvalitu.Byl to výborný kolektiv,pohodový šef,pohoda při práci a řešení problémů.S fasádou Novabrik jsme spokojeni a kolemjdouci asi taky,neboť si často prohlíží náš dům,který dříve téměř neregistrovali.Ještě jednou děkujeme všem jmenovaným.

Barabášovi z Val.Bystřice (20.4.2017)

__

Dobrý den pane Čavojský,

vzpomínám na naše první setkání v polovině léta 2016, v době, kdy jsme jako společenství vlastníků nebyli ještě rozhodnuti, zda budeme vůbec zateplovat. A dnes po 8 měsících máme zateplený a pěkný bytový dům! Jsme rádi, že jsme rozšířili řady těch, kteří vybočili ze stereotypu zateplování kontaktním systémem a zvolili odvětrávanou fasádu Novabrik. Zatím jsme s Novabrikem neprožili celou zimní sezónu, ale jen dobu výstavby v nechladnějším měsíci lednu za posledních 77 let a bylo to znát! Věřím, že i v následujících letech se nám jen potvrdí, že jsme zvolili dobře a děkuji, že jste nám pomohl se rozhodnout. Pokud bych někdy v budoucnosti měla opět řešit otázku zateplení objektu, tak jedině s Vámi a s firmou Novabrik, protože 

- své práci rozumíte a děláte ji s nadšením,
 
co se dohodne, platí a nemusí to být jen potvrzené smlouvou, 
- pracujete rychle a spolehlivě včetně vašich subdodavatelů,  
- a samozřejmě máte skvělou technologii!

Ještě jednou děkuji Vám i dodavatelské firmě NOVAMONT Polička s.r.o. za skvěle odvedenou práci a jste u nás vždy vítáni.

Ing. Jana Vítová (12.4.2017)
Společenství vlastníků Sládkova 662, Česká Kamenice
P.S. Za nejkrásnější bytový dům na okrese Děčín (tak nás nazval soused v ulici) Vám přeji krásné velikonoční svátky, plné pohody a štěstí.


Kontaktujte nás